MIdtown Hotel
2007 yılında hizmete giren Midtown Hotel’de, 80 Oda ve 24-110 kişi kapasiteli 4 adet toplantı salonu, Türk ve Dünya mutfaklarından örneklerin sunulduğu, mutfağında ödüllü aşçıların yemek yaptığı 1 restaurantı ve 1 café hizmet veriyor.
Haberdar Ol

Newsletter almak için kayıt olun

NEDEN MIDTOWN HOTEL?
0

Last Week of the 3rd Istanbul Design Biennial!

Posted 30 Kasım 2016 / By MidtownHotelBlog / Genel

Curated by Beatriz Colomina of Princeton University and Mark Wigley, Dean Emeritus of Columbia University’s Graduate School of Architecture, the 3rd Istanbul Design Biennial is planning to close its doors it opened on October 22 on the 4th of December.

Küratörlüğünü Princeton Üniversitesi’nden Beatriz Colomina ile Columbia Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Onursal Dekanı Mark Wigley’in üstlendiği 3. İstanbul Tasarım Bienali, 22 Ekim’de açtığı kapılarını 4 Aralık’ta kapatmayı planlıyor.

bienal

This year’s title of the biennial, held under the titles such as “The future is not like before” and “Imperfection” in previous years, is “Are We Humans?” The exhibition spaces of this year’s biennial that has been examining the close relation between the humans and design have been determined as Galata Private Greek Primary School, DEPO and Studio-X. The guests of the Design Biennial, which has been attracting a great deal of attention of the art-lovers of Istanbul since the first day, include artists from all over the world, and the biennial contains over 80 works.

Geçtiğimiz senelerde “Gelecek Artık Eskisi Gibi Değil” ve “Kusurluluk” başlıklarıyla gerçekleşen bienalin bu seneki başlığı “Biz İnsan mıyız?”. İnsan ve tasarım arasındaki yakın ilişkiyi inceleyen bu seneki bienalin sergi mekanları Galata Özel Rum İlköğretim Okulu, DEPO ve Studio-X olarak belirlenmişti. İlk gününden itibaren İstanbullu sanatseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Tasarım Bienali’nin konukları arasında tüm dünyadan sanatçılar ve 80’in üzerinde iş var.

istanbultasarimbienali_073rd Istanbul Design Biennial can be visited until the 4th of December. You are also invited to this special event organized by Istanbul Foundation for Culture and Arts in order to analyze the design-human relation within a marvelous selection of works that will broaden your horizon.

Üçüncü İstanbul Tasarım Bienali 4 Aralık’a kadar gezmeye açık. Ufuk açacak enfes bir seçki içerisinde tasarım-insan ilişkisini irdelemek için siz de İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın düzenlediği bu özel etkinliğe davetlisiniz.