MIdtown Hotel
2007 yılında hizmete giren Midtown Hotel’de, 80 Oda ve 24-110 kişi kapasiteli 4 adet toplantı salonu, Türk ve Dünya mutfaklarından örneklerin sunulduğu, mutfağında ödüllü aşçıların yemek yaptığı 1 restaurantı ve 1 café hizmet veriyor.
Haberdar Ol

Newsletter almak için kayıt olun

NEDEN MIDTOWN HOTEL?
0

Şehri Midtown Hotel İle Keşfet!

Posted 22 Mart 2016 / By MidtownHotelBlog / Genel

Konfor

Kıtaların buluştuğu, doğu ile batının benzersiz bir sentez oluşturduğu yegâne şehir olan İstanbul’da şehrin ruhu ve evinizin rahatlığı Midtown Hotel’de buluştu. Midtown Hotel, her biri size evinizdeki rahatlığı sunacak 53 adet Deluxe, 6 adet Deluxe Boğaz Manzaralı, 7 adet Corner Suite ve 14 adet Greenworks odadan oluşuyor.

midtown

Gurme

Midtown Hotel, bulunduğu Talimhane bölgesinde, mutfağında ödüllü aşçıların yemek yaptığı, tek otel olma özelliğini taşımaktadır. Ödüllü More Restaurant’ta daha önce Türkiye’nin birçok önemli otelinde görev yapmış ve Türk Milli Takımını temsil eden ilk aşçılardan biri olan Midtown Hotel Executive Chef’i Ali Davut ve ekibinden benzersiz lezzet deneyimleri yaşayacaksınız.

tyuj

Sanat

Midtown Hotel’e 100 metre uzaklıkta İstiklal Caddesi’nde bulunan Salt, 1,130 m2’lik programlama alanı ile öncelikle bir sergi mekânıdır.  Caddeyle kurumun ara yüzünde giriş mekânı forum yer alır. Forum, istiklal Caddesi’nin kalabalığını içeri davet eder; günlük program bilgilerini paylaşır; sergi, etkinlik, sinema, kafe ve mağaza mekânlarına geçişi sağlar. Girişin uzantısına eklemlenen açık sinema, programlı gösterimlerin yanı sıra anlık etkinlikler, performanslar, konuşmalar için samimi bir platform oluşturur.

frtgy

 

Keşfet

Yüzyıllık hamam kültürünü, tarihin anıları ile dolu masallar kenti İstanbul’da, Mimar Sinan’ın gözlerini, hayallerini, düşüncelerini ve bugün bile şaşkınlık uyandıran mühendislik yaklaşımlarını içinde saklayan Çemberlitaş Hamamı’nda yaşayın.

fgthy