MIdtown Hotel
2007 yılında hizmete giren Midtown Hotel’de, 80 Oda ve 24-110 kişi kapasiteli 4 adet toplantı salonu, Türk ve Dünya mutfaklarından örneklerin sunulduğu, mutfağında ödüllü aşçıların yemek yaptığı 1 restaurantı ve 1 café hizmet veriyor.
Haberdar Ol

Newsletter almak için kayıt olun

NEDEN MIDTOWN HOTEL?
0

Aşkın şehri İstanbul

Posted 27 Ocak 2016 / By MidtownHotelBlog / Genel

İstanbul aşkın ve aşıkların şehri… İşte her bir yanı tarih ve romantizm dolu olan İstanbul’un en romantik 5 yeri…

1. Kız Kulesi

Bugün gündüzleri cafe-restaurant, akşamları ise özel restaurant olarak yerli ve yabancı ziyaretçilerine hizmet veren Kızkulesi, düğün, evlilik teklifi, toplantı, lansman, iş yemeği gibi pek çok özel davet ve organizasyona da ev sahipliği yapmaktadır.

 

2. Aya Yorgi Tepesi, Büyükada

İstanbul civarında Aya Yorgi Tepesi’nden daha romantik çok az yer vardır. Hem harika bir manzara hem de doğayla iç içe özgürce zaman geçirebileceğiniz bir atmosfer…  Büyükada’da sevgiliyle zaman geçirilebilecek en romantik yerlerden biri. Özellikle sonbahar ve kış aylarında güneşten rahatsız olmadan istediğiniz kadar zaman geçirebilirsiniz. Gitmişken kilisede dilek dilemeyi unutmayın.

 

3. Aşiyan Tepesi

Boğaziçi Üniversitesi’nin bahçesinden Aşiyan mezarlığının yokuşuna kadar olan tepe boğazı en iyi gören manzaralardan biridir. Burası aynı zamanda aşıklar için çok iyi bir yürüyüş rotasıdır.

 

4. Victor Levi Şarap Evi

Şarap tutkunu çiftler için bir diğer alternatif ise Victor Levi. Moda’daki şubesi oldukça güzel mekanlardan biri. İçerisi ferah ve huzurlu bir atmosfere sahip…

 

5. Midtown Hotel

Şehrin kalbinde, misafirlerine evlerinin rahatlığını sunuyor. 24 – 28 m2 arasında değişen ebatlardaki Deluxe odalar, renk tonlarından mobilyalarına tüm detaylarıyla, sizi dinlendirecek konforlu, sessiz ve huzurlu bir ortam oluşturuyor.
0C8A5396-Edit-Edit-Edit