MIdtown Hotel
2007 yılında hizmete giren Midtown Hotel’de, 80 Oda ve 24-110 kişi kapasiteli 4 adet toplantı salonu, Türk ve Dünya mutfaklarından örneklerin sunulduğu, mutfağında ödüllü aşçıların yemek yaptığı 1 restaurantı ve 1 café hizmet veriyor.
Haberdar Ol

Newsletter almak için kayıt olun

NEDEN MIDTOWN HOTEL?
0

Seyahatseverlerin Otel Tercihleri

Posted 16 Kasım 2015 / By MidtownHotelBlog / Genel
8931-Women-Traveling-Alone-5-489x334
Otel rezervasyon şirketi Agoda.com’un yaptığı bir ankete göre seyahat severler odalarındaki ücretsiz İnternet bağlantısını kahvaltıya tercih ediyorlar.

Temmuz 2015’te gerçekleşen araştırmada tüm dünyadan 5000 Agoda müşterisine otel odalarında tercih ettikleri özellikler soruldu.

Ücretsiz olarak istedikleri hizmetler sorulduğunda konukların kablosuz interneti kahvaltıya tercih ettikleri ortaya çıktı. Ücretsiz internet %55, ücretsiz kahvaltı ise %45 oranlarında tercih edildi.

“Bu hizmetlerin konuklarımız için önemli olduğunun farkındayız” diye belirten Agoda Operasyon Müdürü John Brown “Bir çok otelci de bu durumun farkında. Agoda.com’da yer alan birçok otel fiyatlarına internet veya kahvaltı dahil fiyat vermekte” dedi.

Seyahatseverler geniş yatakları da tercih ettiklerini belirtmekte. Daha geniş banyo mu daha geniş yatak mı sorusuna %75 oranında daha büyük yatak cevabını verdiler.

Konfor ve Rahatlık Midtown’da!

Geniş kullanım alanı ve gün ışığından maksimum oranda yararlanmayı sağlayan büyük pencereleriyle Midtown Hotel odaları misafirlerine geniş ve ferah bir ortam sunuyor.

Corner Suite odalarında; ücretsiz çay, kahve ve sıcak su servisi, minibar, uydu tv, ücretsiz Wi-fi internet, güvenlik kasası, 24 saat oda servisi hizmetleri sunuyor.

 

İstanbul’un en merkezi noktalarından Taksim’in Talimhane bölgesinde  bulunan Midtown Hotel, kültür,eğlence ve alışveriş merkezlerine, şehrin her noktasına zahmetsizce ulaşmanızı sağlayacak metro, tramvay ve füniküler hatlarına yürüme mesafesindedir.


0C8A6658-Edit