MIdtown Hotel
2007 yılında hizmete giren Midtown Hotel’de, 80 Oda ve 24-110 kişi kapasiteli 4 adet toplantı salonu, Türk ve Dünya mutfaklarından örneklerin sunulduğu, mutfağında ödüllü aşçıların yemek yaptığı 1 restaurantı ve 1 café hizmet veriyor.
Haberdar Ol

Newsletter almak için kayıt olun

NEDEN MIDTOWN HOTEL?
0

İstanbul’un 3. Dalga Kahvecileri

Posted 4 Eylül 2015 / By MidtownHotelBlog / Genel

1. M.o.c Istanbul, Nişantaşı

Teşvikiye’deki butik kahve dükkanı M.O.C İstanbul’da Avusturalyalı Sam Çeviköz’ün uzmanlığında hazırlanan menü, dünyanın farklı noktalarından toplanan lezzetler ile harmanlanıyor. Kolombiya, Kosta Rika, Meksika, Peru, Panama ve Kenya gibi bölgelerden taze olarak alınan kahve çekirdekleriyle kavrulan kahveler, her gün Nişantaşı’nda MOC misafirleriyle buluşuyor.

59dffff4-855f-4486-9ad7-d7d70fa15536

 

2. Cup Of Joy, Bebek

Hem kahve hem de Bebek tutkunuysanız Cup Of Joy Bebek tam size göre! Küçük ama sevimli ve sıcak bir mekan olan Cup Of Joy‘a girdiğiniz anda nefis bir kahve kokusu sizi karşılıyor.

Cup-of-Joy

 

3. Brew Lab , Taksim

Brew Lab dekorasyonu gayet sıcak ve rahat; zincir kahveler ile yeni nesil kahvelerin arasında kendi samimi dengesini kuran butik bir kahveci. Yapay aromalarla tatlandırılmış kahveler yok. Burada, güzel demleme kahve, en güzelinden latte art var.

14-1024x758

 

4. Twins Coffee, Gümüşsuyu

Agah Uçan ve Yosrie Jacobs’un İstanbul’da tanışmaları ve  hayallerini gerçeğe dönüştürmesiyle İstanbul’da gerçek anlamda eksikliğini hissettikleri “Coffee Shop”un kapılarını açtılar. Oldukça rahat ve samimi bir dekorasyonu olan Twins Coffee’de kahveler oldukça lezzetli.

twins-coffee-istanbul-1

 

5. Coffee Sapiens, Karaköy

Coffee Sapiens, “İyi kahve için Fizan’a bile gidilir.” lafını hatırlatıyor ve lezzetli kahveleri ile ön plana çıkıyor. Karaköy gezilerinizde tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz butik kahveci, kahve denilince akla ilk gelen mekanlardan olmaya aday.

Coffee-Sapiens-Karakoy2

 

6. Midtown Cafe, Talimhane

Otelin lounge kısmında yer alan cafemiz, küçük iş toplantılarınızı yapabileceğiniz, atıştırmak istediğinizde uğrayabileceğiniz ya da sıcacık bir kahve, bir dilim pasta ile günün yorgunluğunu atabileceğiniz aydınlık ve rahat bir atmosfer sunmaktadır.

401355_10151527405902802_70959063_n