MIdtown Hotel
2007 yılında hizmete giren Midtown Hotel’de, 80 Oda ve 24-110 kişi kapasiteli 4 adet toplantı salonu, Türk ve Dünya mutfaklarından örneklerin sunulduğu, mutfağında ödüllü aşçıların yemek yaptığı 1 restaurantı ve 1 café hizmet veriyor.
Haberdar Ol

Newsletter almak için kayıt olun

NEDEN MIDTOWN HOTEL?
0

Hafta Sonu İstanbul’da Ne Yapılır?

Posted 24 Temmuz 2015 / By MidtownHotelBlog / Genel

Kız Kulesini Gezin!

İstanbul’un tarihi güzelliği KızKulesi’ne hep uzaktan bakmak olmaz. Bir de yakından bakalım.

Binlerce yıllık tarihe tanıklık eden Kız Kulesi, bu süre boyunca aşkın, sevdanın, yalnızlığın ya da ulaşılmazlığın simgesi olarak nice şaire, ressama, yazara, müzisyene, yönetmene, fotoğrafçıya ilham kaynağı olmuş. Bu tarihi mekana hafta sonu yolculuğa çıkmaya ne dersiniz?

 

2885392-kiz-kulesi-uskudar

Hamam Keyfine Ne Dersiniz?

 

Sultanların ve padişahların şehri İstanbul’da eskiliği ve tarihiyle ünlü pek çok hamam bulunur. Bunlardan gidilip görülmesi gereken İstanbul Hamamlarında seçeceğiniz birisinde dinlendirici bir hafta sonu geçirin.

 

02e8a83333aeb17f8b22fdd596eafea6.pr_

 

Kahve Molası

 

İstanbul’da giderek artan kahve kültürüne ayak uydurabilir, hafta sonu gezintiniz arasında kahve molası verebilirsiniz. İster Türk Kahvesi için isterseniz yeni açılan butik kahvecilere uğrayın, yorgunluk atmanın en iyi yolu kahve molasıdır.

 

8e77b3768b440a281c51

 

Hafta Sonu Kaçamağı Diyorsanız…

İstanbul’a yakın tatil yerlerinde iki günlük kaçamak ruhunuza iyi gelecek ve size enerji verecektir. Yeşillikler içinde Büyük Ada turu yada bir tık uzağında bulunan şehirleri keşfetmenizi tavsiye ederiz. Piknik, uzun yürüyüşler, bisiklet turları gibi birçok aktivite yapabilir, şehrin kalabalığından uzaklaşabilirsiniz.

 

Phaetons of Big Island

Phaetons of Big Island